Microsoft presenteerde in 2026 de tweede editie van de 13-inch Surface Laptop (leverbaar vanaf 13 oktober) en de Surface Laptop Ultra (vanaf 16 oktober). Naast de Surface Laptops met Snapdragon X2 en de zakelijke Intel-modellen is er nu de Ultra met een NVIDIA-chip. Daarmee omvat de Surface Laptop-reeks chips van Qualcomm, Intel en NVIDIA. Aan de modelnaam alleen zie je dus niet meer wat voor laptop je krijgt.
Welke Surface Laptop past bij je werk? En verandert een nieuw model die keuze? Drie feiten helpen je kiezen. Volgens Microsofts eigen ramingen voor 2026 is de productie de grootste post in de CO₂-uitstoot van een laptop: ongeveer 69 tot 75% van het totaal over de levenscyclus. Een zuinigere chip maakt het vervangen van een nog werkende laptop op zichzelf niet beter voor het milieu. Doordat laptops beter toegankelijk zijn geworden voor reparatie en de ondersteuning is verbeterd, kan een model uit de afgelopen jaren langer bruikbaar blijven. Voor dagelijks werk is een refurbished Surface Laptop uit die periode een goede keuze; voor een nieuw model heb je een specifieke reden nodig.
Bij refurbed betekent refurbished dat experts de laptops professioneel controleren, reinigen en opknappen. Je krijgt minimaal 12 maanden garantie. In het aanbod vind je de Surface Laptop 4 en Surface Laptop 5; de overige modellen staan in de categorie refurbished Microsoft-laptops.
Hier lees je welke modellen er zijn, hoe vaak er nieuwe verschijnen en wat er bekend is over reparatie, ondersteuningsdata en CO₂-uitstoot volgens Microsoft. Zo kun je kiezen met de feiten bij de hand.
Microsoft presenteerde de Surface Laptop Ultra op 31 mei 2026. Voorbestellen kon vanaf 7 oktober; vanaf 16 oktober is hij verkrijgbaar. Het is een nieuwe modellijn binnen de Surface Laptop-familie, niet het volgende genummerde model van de gewone Surface Laptop.
Chip en geheugen: de NVIDIA RTX Spark N1X combineert een Arm-processor met een grafische processor op basis van Blackwell. Er zijn twee versies: een met 18 CPU-kernen en 5.120 GPU-kernen en een met 20 CPU-kernen en 6.144 GPU-kernen. CPU en GPU delen 24 tot 128 GB geheugen.
Behuizing en accu: de Ultra heeft een mini-LED-touchscreen van 15 inch, weegt ongeveer 2 kg en is minder dan 18 mm dik. Volgens Microsofts tests houdt de accu het tot 15 uur vol bij het afspelen van lokaal opgeslagen video (gemeten met een preproductiemodel), of 12 uur bij het surfen op het web.
Bij de aangekondigde cijfers horen drie kanttekeningen. De genoemde snelheid van één petaflop geldt bij zeer lage numerieke precisie (FP4 met sparsity). Het is geen maat voor algemene rekentaken en niet te vergelijken met de NPU-score van een andere laptop. De 128 GB is het totale geheugen dat CPU en GPU delen; de GPU kan niet al dat geheugen aanspreken. Een model met 120 miljard parameters neemt bij opslag met vier bits per parameter al ongeveer 60 GB in beslag, nog zonder het geheugen voor de software en het besturingssysteem. Ga er daarom niet zonder meer van uit dat de versie met 24 GB zulke modellen kan draaien. Die waarschuwing volgt uit een berekening, niet uit een praktijktest.
Dit weten we nog niet:
CO₂-uitstoot: voor geen enkele Ultra-configuratie is een levenscyclusprofiel gevonden. De versies met 24 en 128 GB zijn op dit punt dus niet te vergelijken.
Energieverbruik: er zijn geen onafhankelijke metingen gevonden voor langdurig renderen, lokale AI of sessies met AI-agenten. De vermelding van 140 W op de oplader vertelt je niet hoeveel stroom de laptop doorgaans verbruikt.
Productiekosten: een geverifieerde onderdelenlijst is niet gevonden, evenmin als gegevens over het productierendement van de chip of de fabriekskosten. Wat de productie kost, kun je dus niet uit de winkelprijs afleiden.
Reparatie in de praktijk: wat onderdelen kosten, hoe lang een reparatie duurt en hoe lang de laptop werkelijk meegaat, is nog onbekend.
Chemische stoffen en afdanking: de totale CO₂-uitstoot vertelt je niets over chemische risico’s of wat er met apparaten gebeurt nadat ze zijn ingezameld.
Twijfel je of je op de Ultra moet wachten? In de gids over kopen of wachten lees je meer over die afweging.
Het generatienummer alleen vertelt je niet welke processor of schermmaat een Surface Laptop heeft, of voor wie hij bedoeld is. Kijk dus goed naar de verschillen tussen de modellen.
13 inch, tweede editie (leverbaar vanaf 13 oktober): een Snapdragon X2 Plus met 6 kernen, 16 of 24 GB geheugen en een uitneembare UFS-opslagmodule van 256 of 512 GB.
13,8 en 15 inch, achtste editie: een Snapdragon X2 Plus met 10 kernen of een X2 Elite met 12 kernen, maximaal 64 GB geheugen en een uitneembare SSD van maximaal 1 TB. Het 15-inchmodel heeft ook een microSD-lezer.
Zakelijke Intel-modellen: Intel Core Ultra 5- of X7 Series 3-chips met Windows 11 Pro, verkrijgbaar in 13,8 en 15 inch.
Vier verschillen zie je makkelijk over het hoofd:
13 inch is niet 13,8 inch. De modellen verschillen in chip en opslag.
Bij een generatienummer hoort ook een chipnaam. De zevende editie omvat zowel zakelijke Intel-modellen als Snapdragon-modellen. De zakelijke Intel-laptop van 13 inch is een apart model.
De Ultra heeft niet altijd dezelfde Windows-versie. De consumentenversie met 24 GB heeft Windows 11 Home. Versies met 32 GB of meer hebben Windows 11 Pro; de zakelijke Ultra heeft ook bij 24 GB de Pro-versie.
UFS is geen SSD en touch is niet hetzelfde als peninvoer. De uitneembare opslag van het 13-inchmodel is een andere module dan de SSD in de grotere Surface Laptops. De nieuwe gewone Surface Laptops ondersteunen aanraakbediening; voor pengebruik is de Laptop Studio bedoeld.
De Snapdragon- en RTX Spark-modellen draaien Windows op Arm. Apps die voor Arm zijn gemaakt werken het best; met de vertaallaag Prism draaien ook veel x86- en x64-apps. Stuurprogramma’s moeten wel een Arm64-versie hebben, en sommige oudere hulpprogramma’s, plug-ins en games met incompatibele anti-cheatsystemen werken niet. De NVIDIA-graphics van de Ultra veranderen daar niets aan: ook de CPU is op Arm gebaseerd. Controleer daarom de apps en randapparaten die je gebruikt. Bij Surface Laptops met Intel speelt deze Arm-kwestie niet: ze draaien x86-software rechtstreeks. In het aanbod aan refurbished Microsoft-laptops vind je meerdere Intel-generaties.
Microsoft heeft geen vast schema voor nieuwe Surface Laptops. In 2026 presenteerde het bedrijf op 19 mei de zakelijke Intel-modellen, op 31 mei de Ultra, op 16 juni de gewone Surface Laptops met Snapdragon X2 en op 23 september de tweede editie van het 13-inchmodel. Op 7 oktober begonnen de voorbestellingen voor de Ultra.
Conferenties en software-updates volgen elk hun eigen ritme. De ontwikkelaarsconferentie Build vond plaats op 2 en 3 juni. De IT-conferentie Ignite vindt plaats van 17 tot en met 20 november. Windows 11 krijgt één functie-update per jaar (26H2 verscheen op 29 september) en elke maand beveiligingsupdates. De naam 26H1 betekent niet dat er twee functie-updates per jaar zijn: volgens Microsoft verwijst die naar ondersteuning voor nieuwe apparaten van begin 2026.
2019, Laptop 3: kwam ook in een 15-inchversie, was verkrijgbaar met AMD en had USB-C en een uitneembare SSD.
2021, Laptop 4: was in beide schermmaten verkrijgbaar met Intel- of AMD-chips; het ontwerp bleef gelijk.
2022, Laptop 5: was alleen verkrijgbaar met Intel-processors van de twaalfde generatie en kreeg Thunderbolt 4.
2023, Laptop Studio 2: combineerde Intel- en NVIDIA-chips met een vouwbaar scherm dat je voor pengebruik in verschillende standen kunt zetten.
Een correctie: de Ultra is niet de eerste Surface met NVIDIA-graphics. De Surface Book had die al in 2015.
Zonder vast releaseschema is het onduidelijk hoelang je op het volgende model moet wachten. Hoe oud een generatie is, zegt bovendien weinig over de vraag of die nog bij je werk past. Bij refurbed vind je refurbished exemplaren van de Laptop 3, Laptop 4 en Laptop 5.
Hoe lang een Surface meegaat, hangt ook af van de vraag of je hem kunt openmaken, repareren en up-to-date houden.
iFixit gaf de oorspronkelijke Laptop (2017) een 0 op 10, de Laptop 3 (2019) een 5 op 10 en de Laptop 7 (2024) een 8 op 10. Bij het model uit 2024 kun je de onderkant verwijderen; de accu zit vast met schroeven en QR-codes verwijzen naar reparatiehandleidingen.
Ultra (2026): Microsoft noemt de accu, SSD, ventilatoren, het scherm en de aansluitingen als onderdelen die gerepareerd kunnen worden. De CPU en het geheugen zitten in de moederbordmodule. Een onafhankelijke reparatiescore is nog niet bekend.
Een vervangbare SSD betekent niet dat ook het geheugen te vervangen is. De scores van 0, 5 en 8 zijn reparatiescores, geen milieuscores: een laptop met een 8 op 10 is niet acht keer duurzamer.
Ondersteuning is minstens zo belangrijk als toegang tot de onderdelen. Voor apparaten die vóór 1 januari 2021 uitkwamen, biedt Microsoft minimaal vier jaar ondersteuning voor stuurprogramma’s en firmware; voor latere apparaten is dat minimaal zes jaar. De Laptop 3 valt onder de oude ondergrens, de Laptop 4, Laptop 5 en Studio 2 onder de nieuwe. De gepubliceerde einddatum voor de Laptop Studio 2 is 3 oktober 2029; voor de Snapdragon Laptop 7 is dat 10 september 2030. Het gaat om stuurprogramma’s en firmware, niet om een belofte dat ieder onderdeel of iedere app tot die dag beschikbaar blijft.
Bij refurbed vind je zowel de Surface Laptop 3 als de Laptop Studio 2: de modellen waarop de genoemde reparatiescore en ondersteuningsdatum betrekking hebben.
In oktober legt Microsoft de nadruk op hybride AI: taken draaien op de laptop of in de cloud, met afscherming en identiteitscontroles voor AI-agenten. Microsoft Execution Containers zijn algemeen beschikbaar op Windows 11. Volgens de aankondiging komt Meta’s Muse-app voor Windows binnenkort beschikbaar. Een demo bij een lancering bewijst niet dat elke aangekondigde functie op elke pc is geïnstalleerd.
De hardware voegt twee dingen toe. De Snapdragon-modellen hebben een NPU van 80 TOPS, een apart onderdeel voor AI. Die score zegt niets over de snelheid van de laptop als geheel. De Ultra is bedoeld om grote modellen lokaal te draaien.
Kosten en zeggenschap: met lokale AI kunnen de uitgaven verschuiven: van gebruikskosten voor cloud-AI (tokens) naar je eigen hardware, stroom en onderhoud. Je krijgt ook directere controle over een deel van je gegevens. Thuis kan de Ultra dienstdoen als host voor AI-agenten of als werkstation voor grote modellen. Dat verandert waar de stroom wordt verbruikt en van wie de apparatuur is. De infrastructuur verdwijnt niet: die staat dan bij jou in huis.
Een eerlijke CO₂-vergelijking: neem voor beide opties dezelfde afgeronde taak en dezelfde kwaliteit als uitgangspunt. Tel bij beide opties het stroomverbruik van de laptop en de cloud mee, inclusief de ondersteunende systemen van het datacenter. Neem ook netwerkverkeer, eventueel extra aangeschafte hardware en het trainen van het model mee. Het is geen eerlijke vergelijking als een kleiner lokaal model een slechter resultaat geeft, ook al verbruikt het minder watt. Op een laptop die je al hebt, kost een incidentele lokale taak vooral wat extra stroom. Koop je vooral voor zulke taken een Ultra, dan telt ook een deel van de uitstoot door de productie mee.
Meer over de geheugenvereisten lees je in de gids hoeveel geheugen lokale AI nodig heeft.
Je werk bepaalt welk model bij je past.
Dagelijks werk, studie en kantoorapps: een refurbished Surface Laptop 5 of Surface Laptop 4. Beide draaien x86-software rechtstreeks. De Laptop 5 heeft daarnaast Thunderbolt 4.
Tekenen, schetsen en creatief werk: de Laptop Studio 2, met een vouwbaar scherm en standen voor pengebruik. Volgens de gepubliceerde gegevens krijgt dit model tot 3 oktober 2029 ondersteuning voor stuurprogramma’s en firmware. De nieuwe gewone Surface Laptops zijn wel geschikt voor touch, maar vervangen de Studio met zijn scharnier en penmogelijkheden niet. Het aanbod wisselt, dus controleer de productpagina.
Een nieuwere chip en hardware voor AI op de laptop: de nieuwe Snapdragon-modellen. Controleer eerst of je apps en stuurprogramma’s compatibel zijn. Microsofts cijfers voor prestaties en accuduur komen uit eigen tests.
Grote lokale AI-modellen op Windows: de Ultra. In de gids over kopen of wachten lees je meer over de vraag of je hem nu koopt of nog wacht.
Twijfel je hoeveel geheugen en opslag je nodig hebt? Stem de hoeveelheid geheugen en opslag af op de zwaarste taak die je regelmatig uitvoert en op hoe lang je de laptop wilt houden, want elke stap omhoog betekent extra CO₂-uitstoot bij de productie. Volgens Microsofts eigen tabel is de CO₂-uitstoot over de levenscyclus bij de grootste configuratie van de Laptop 7 ongeveer 35% hoger dan bij de kleinste.
De nieuwe modellen hebben nieuwere chips, een 15-inchscherm met een hogere pixeldichtheid en een NPU van 80 TOPS voor AI op de laptop. Volgens Microsoft zijn de graphics in zijn eigen benchmark tot 58% sneller. Oudere modellen hebben andere pluspunten: betere softwarecompatibiliteit en gegevens over reparatie en ondersteuning die je kunt opzoeken. Bovendien is voor die aankoop geen nieuwe productieronde nodig.
Bij refurbed is iedere laptop vakkundig refurbished en krijg je minimaal 12 maanden garantie en 30 dagen niet-goed-geld-terug.
Dit zijn Microsofts eigen ramingen voor specifieke referentieconfiguraties. Ze omvatten de laptop, de voedingsadapter en de verpakking. Voor de recentere modellen rekent Microsoft met een gebruiksduur van 4,5 jaar. Het zijn geen metingen aan je eigen laptop. Voor de Ultra is geen levenscyclusprofiel gevonden; daarom ontbreken hier cijfers voor dat model.
Waar de uitstoot vandaan komt: de Snapdragon Laptop van 13,8 inch uit 2026 komt in de referentieconfiguratie (16 GB, 512 GB) uit op 154 kg CO₂e. Daarvan komt 115 kg voor rekening van de productie, 22 kg van het vervoer, 17 kg van het gebruik en minder dan 1 kg van de afdanking. De productie veroorzaakt daarmee ongeveer 75% van de totale uitstoot. Bij de referentieconfiguraties uit 2026 is dat ongeveer 69 tot 75%. Onder productie vallen grondstoffen, chips en geheugen, behuizingen en de uiteindelijke assemblage. Chipfabrieken verbruiken veel elektriciteit, procesgassen en chemicaliën.
De cijfers vragen om context: Microsofts profiel voor de Laptop 4 (2021, Intel i5, 8 GB, 256 GB) komt uit op 145 kg in totaal bij een aangenomen gebruiksduur van drie jaar. Voor de Laptop 5 (2022, Intel i7, 16 GB, 256 GB) is dat 255 kg bij 4,5 jaar; voor het model van 13,8 inch uit 2026 is het 154 kg bij 4,5 jaar. Die drie cijfers laten geen ontwikkeling door de tijd zien: configuraties, gebruiksduur en rekenmethoden verschillen. Bovendien gaat een berekening over 4,5 jaar uit van 50% meer gebruik dan een berekening over drie jaar.
Een eerlijkere vergelijking: bij dezelfde schermmaat, 16 GB geheugen, 512 GB opslag en 4,5 jaar gebruik daalt de raming voor de Snapdragon Laptop van 13,8 inch van 204 kg bij de Laptop 7 uit 2024 naar 154 kg bij het model uit 2026. Dat is 24,5% minder. Bij het zakelijke Intel-model van 13,8 inch bedraagt de daling 15,6%. Uit deze berekeningen op basis van Microsofts ramingen blijkt niet dat de chip de daling heeft veroorzaakt.
Hoe lees je deze duurzaamheidsclaims?
40% lager: de laptop uit 2026 wordt vergeleken met een hypothetische versie van hetzelfde model zonder de genomen duurzaamheidsmaatregelen, niet met het model van vorig jaar.
66% gerecyclede behuizing: bij de Ultra for Business gaat dit percentage alleen over specifiek genoemde onderdelen van de behuizing. Eén daarvan bevat gerecycled aluminium; de magneten bevatten gerecyclede zeldzame aardmetalen. Daaruit volgt niet dat 66% van de hele laptop is gerecycled.
100% gerecycled kobalt: het percentage geeft aan welk deel van het kobalt in de accu gerecycled is, niet welk deel van het gewicht van de accu of het hele apparaat uit gerecycled materiaal bestaat.
Gerecycled en CO₂-vrij: gerecycled materiaal kan ook uit fabrieksresten bestaan, in plaats van uit ingezamelde oude laptops. Bij CO₂-vrije elektriciteit tellen geverifieerde certificaten mee. Daarmee is niet aangetoond dat iedere stap in de chipproductie voortdurend op CO₂-vrije stroom draaide.
Elektronisch afval: volgens UNITAR ontstond wereldwijd in 2022 62 miljoen ton elektronisch afval. Voor slechts 22,3% is vastgelegd dat het via formele kanalen werd ingezameld en gerecycled. Die cijfers gelden voor elektronica wereldwijd, niet specifiek voor Microsoft. Ook een lagere totale CO₂-uitstoot bewijst niet dat er minder giftige stoffen of chemisch afval vrijkomen, of dat er minder grondstoffen nodig zijn.
Meer capaciteit, meer uitstoot: volgens Microsofts tabel voor de Laptop 7 van 13,8 inch komt de versie met 16 GB geheugen en 256 GB opslag uit op 190 kg over de hele levenscyclus. Bij 16 GB en 1 TB is dat 232 kg, bij 64 GB en 1 TB 257 kg. De totale uitstoot van de grootste configuratie ligt daarmee ongeveer 35% hoger dan die van de kleinste. Bij de berekening is voor alle versies hetzelfde gebruik aangenomen; de cijfers gelden niet voor de Ultra met 128 GB. Extra capaciteit kan de moeite waard zijn als die voorkomt dat je de laptop voortijdig moet vervangen. Daar staat extra uitstoot bij de productie tegenover.
Een voorbeeldberekening: bij de productie en het vervoer van het 13,8-inchmodel uit 2026 komt vooraf 115 + 22 = 137 kg CO₂e vrij. Dat cijfer geldt niet voor de Ultra. Deel die uitstoot door de CO₂-uitstoot van de stroom die je met een vervanger jaarlijks bespaart. Bij een voorbeeldwaarde van 0,40 kg CO₂e per kWh duurt het ongeveer 68,5 jaar om die 137 kg met een besparing van 5 kWh per jaar te compenseren. Bij 20 kWh per jaar is dat ongeveer 17 jaar, bij 100 kWh ongeveer 3,4 jaar. Zowel de besparingen als de waarde voor de stroommix zijn hypothetisch. De berekening gaat ervan uit dat de nieuwe laptop een extra aankoop is, de oude laptop niet meer wordt gebruikt en hetzelfde werk op de nieuwe wordt gedaan. Reparatie, afdanking en cloudgebruik blijven buiten beschouwing.
Ter vergelijking: volgens Microsofts standaardmodel voor gebruik verbruikt elk van deze laptops 6,3 tot 13,0 kWh per jaar. Een jaarlijkse besparing van 20 kWh is dus groter dan het volledige jaarverbruik van elk genoemd profiel. Bij langdurig, zwaar werk liggen de verhoudingen anders; het standaardverbruik is geen raming van het energieverbruik voor AI.
Gebruiksduur: als je 137 kg over zes bruikbare jaren verdeelt in plaats van drie, daalt het aandeel van die uitstoot per jaar van 45,7 naar 22,8 kg. De uitstoot die al heeft plaatsgevonden verdwijnt daarmee niet.
Een laptop die al bestaat: een refurbished Surface Laptop is al geproduceerd. Met elk extra gebruiksjaar spreid je de uitstoot van de productie over meer jaren. Dat is een redenering, geen gemeten besparing. De refurbished Surface Laptop 5 is daar een voorbeeld van.
Een afzonderlijk onderzoek: Fraunhofer Austria berekent met een eigen methode de besparing van een refurbished Surface Laptop 3 ten opzichte van een nieuw equivalent. Daarom tellen we de uitkomsten niet op bij Microsofts cijfers en vergelijken we ze er ook niet mee.
↓ Surface Laptop 3 (128 GB): BESPAARD 286,6 kg CO₂e | 72.947,8 l water | 1.337,9 g elektronisch afval
Deze cijfers zijn gebaseerd op wetenschappelijk onderzoek van Fraunhofer Austria. Het berekeningsmodel is geverifieerd volgens de normen ISO 14040/14044.
Is de Surface Laptop Ultra een gewone Surface Laptop? Wanneer is hij verkrijgbaar?
Nee, de Ultra vormt een aparte modellijn met een NVIDIA RTX Spark-chip en 24 tot 128 GB gedeeld geheugen. De huidige standaardmodellen van de Surface Laptop gebruiken Snapdragon X2-chips. De voorbestellingen begonnen op 7 oktober 2026; vanaf 16 oktober is de Ultra verkrijgbaar. De gids over kopen of wachten helpt je bepalen of wachten zin heeft.
Hoe vaak komt Microsoft met een nieuwe Surface Laptop?
Microsoft hanteert geen vast releaseschema. In 2026 waren er aankondigingen in mei, juni, september en oktober. Build en Ignite zijn jaarlijkse conferenties; Windows 11 krijgt één functie-update per jaar.
Maakt een nieuwere Surface Laptop zijn CO₂-uitstoot goed?
Zelden als je huidige laptop nog werkt. De productie en het vervoer van een Surface Laptop van 13,8 inch veroorzaken volgens Microsofts profiel uit 2026 samen 137 kg CO₂e. Bij een jaarlijkse besparing van 20 kWh en een uitstoot van 0,40 kg CO₂e per kWh duurt het ongeveer 17 jaar om die uitstoot te compenseren. Dit zijn voorbeeldcijfers, geen meetresultaten.
Kun je een Surface Laptop repareren?
Ja, de nieuwere modellen wel. iFixit gaf de eerste Surface Laptop een 0 op 10, de Laptop 3 een 5 op 10 en de Laptop 7 een 8 op 10. Voor de Ultra noemt Microsoft de accu, SSD, ventilatoren, het scherm en de aansluitingen als reparatieonderdelen. Het geheugen zit op het moederbord.
Betekent 66% gerecycled dat een laptop voor twee derde uit gerecycled materiaal bestaat?
Nee. Microsofts percentage van 66% voor de Ultra for Business geldt alleen voor specifiek genoemde onderdelen van de behuizing, waaronder een onderdeel met gerecycled aluminium en magneten met gerecyclede zeldzame aardmetalen. Het percentage geldt niet voor de hele laptop.
Is een refurbished Surface Laptop 5 nog de moeite waard?
Ja, voor dagelijks werk. Dankzij de Intel-chip draaien gangbare Windows-apps rechtstreeks. De laptop kwam na januari 2021 uit en valt daarom onder Microsofts minimale ondersteuningstermijn van zes jaar voor stuurprogramma’s en firmware. Bij refurbed vind je een vakkundig refurbished Surface Laptop 5 met minimaal 12 maanden garantie. Bevalt hij niet, dan kun je hem binnen 30 dagen terugsturen en krijg je je geld terug. De conditiecategorieën gaan alleen over het uiterlijk.
Bekijk het aanbod en vind de Surface die bij je werk past. Elk exemplaar is vakkundig refurbished en je krijgt minimaal 12 maanden garantie. Bevalt hij niet, dan kun je hem binnen 30 dagen terugsturen en krijg je je geld terug.
Meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang €15 korting!
Mis nooit meer een aanbieding.
Informatie over het gebruik van persoonsgegevens vind je in ons privacybeleid.
Bevestig aanmelding
Klik op de link in onze bevestigingsmail om je voucher te ontvangen. Deze is geldig bij aankopen vanaf € 200.